top of page

The Full Story

About

Značka MShine bikini je Česká značka zabývající se výrobou závodních plavek a bot pro kategorie bikini fitness, wellness fitness a body fitness.

Plavky vyrábíme jak pro federaci IFBB tak NPC. 

Značku založila Monika Špačková v roce 2020 a jméno značky vzniklo spojením inicálů M a S plus bylo do názvu přidáno slovo lesk (Shine).

 

Naše mise

Našim hlavním cílem je tvořit produkty, se kterými budou zákaznice na 100% spokojeny. Proto jsou produkty vyráběny jen z těch nejkvalitnějších materiálů - používáme kameny Swarovski, Preciosa a kameny 2088 s brusem stejným, jako používá Swarovski. Tento brus je specificiký 16 brusnými ploškami (8 malých a 8 velkých), což zajišťuje mnohem vyšší lesk, než u standartních kamenů.

Anchor 1

Our mission

Our main goal is to create products with which customers will be 100% satisfied. That is why the products are made of only the highest quality materials - we use Swarovski stones, Preciosa stones and 2088 stones with the same cut as Swarovski uses. This cut is specific with 16 sanding pads (8 small and 8 large), which ensures a much higher gloss than standard stones.

bottom of page